Wolni od bólu stawiają na ciągły rozwój. Jednym z takich działań jest stworzenie strony internetowej, która powoli zaczyna budzić się do życia.

Pisząc ten premierowy wpis chciałbym Ci Drogi czytelniku i obserwatorze naszego profilu bardzo serdecznie podziękować, ponieważ to właśnie dzięki Tobie, po blisko trzech latach prowadzenia tej działalności (Profil został założony 24.04.2020) doszliśmy do tego miejsca i tej chwili.

Na przestrzeni tych trzech lat, grono obserwujących znacznie się zwiększyło, tak samo, jak działalność tego profilu zmieniała się z biegiem czasu. Z tego miejsca zapowiedzieć mogę, że to nie koniec. Nie poprzestajemy na tym co mamy i w planach jest dalszy rozwój Wolnych od bólu oraz tworzenie nowych projektów.

Mam nadzieję, że na naszych platformach znajdziesz dla siebie wiele wartościowych i przydatnych materiałów. Tym samym korzystając z okazji, chciałbym Cię zachęcić do regularnego obserwowania profilu „Wolni od bólu” na Instagramie, TikToku, Facebooku oraz Youtube (linki do każdej z tych platform znajdują się poniżej).

https://www.instagram.com/wolni_od_bolu/

https://www.tiktok.com/@wolni_od_bolu

https://www.facebook.com/wolni.od.bolu

Dodatkowo, chciałbym przypomnieć, że istnieje możliwość umówienia się do mnie na wizytę Fizjoterapeutyczną. Przyjmuję w Tarnowie (woj. Małopolskie) – dane kontaktowe i adresowe znajdują się na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.

Wszystkiego dobrego!

Łukasz